Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Wicelider III ligi lepszy od METPRIM Volley Radomsko - Radomsko24.pl

Wicelider III ligi lepszy od METPRIM Volley Radomsko

Mimo wielkiego zaangażowania zawodników i fantastycznemu dopingowi kibiców, tym razem nie udało wygrać drużynie METPRIM Volley Radomsko. 15 stycznia ulegli we własnej hali wiceliderowi III ligi drużynie KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS 3:0.

Drużyna gości składa się z zawodników, którzy w ubiegłym sezonie zdobyli mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Stawiało to zespół Lechii jako faworyta konfrontacji z METPRIM Volley Radomsko. Z kolei radomszczanie chcieli wygrać drugie spotkanie z rzędu w lidze.

W pierwszym secie gra była wyrównana do połowy jego trwania. Później przyjezdni zaznaczyli swoją przewagę i wygrali 25:18. W kolejnych dwóch odsłonach Lechia nie pozostawiła złudzeń gospodarzom i wygrała 25:14 oraz 25:19 i tym samym całe spotkanie 3:0.

Między setami przed publicznością wystąpiły w układach choreograficznych dziewczynki z Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”.

Przy okazji każdego meczu we własnej hali działa strefa małego kibica. Tym razem zabawa przebiegała pod znakiem eksperymentów. I to absolutnie bezpiecznych, w których głównym składnikiem była mąka oraz dodatki. Nie zabrakło też gier planszowych czy puzzli.