Warsztaty fotograficzne pod namiotem

Warsztaty fotograficzne pod namiotem Fot. Foto Pozytyw

Weekendowy EraCamp Fundacji Foto Pozytyw, to pełne pozytywnych emocji warsztaty fotograficzne pod namiotem. Wszystko to miało miejsce w dniach 1-3 lipca na polu namiotowym w Zakrzówku Szlacheckim.

Podczas trzydniowego wspólnego biwakowania młodzi uczestnicy mieli okazję do wspólnego założenia obozowiska, przygotowania posiłków na świeżym powietrzu oraz oczywiście robienia zdjęć.

- Jednym z ważniejszych punktów warsztatów był fakt, że robili to wspólnie z rodzicami, jak również wśród innych uczestników grupy budując i pogłębiając relacje rodzinne, co zapewne spowodowało zacieśnianie więzi w relacji dzieci i rodziców – mówi Marcin Kwarta, prezes fundacji.

- Spływ kajakowy rzeką Wartą na odcinku Łęg-Zakrzówek Szlachecki dostarczył trochę adrenaliny i uświadomił uczestnikom, że warto korzystać z uroków, jakie daje możliwość podróżowania i poznawania wszystkiego na nowo, na nasz sposób, naszymi oczami – dodaje.

- Mała grupa uczestników, pomimo tak krótkiego czasu bardzo mocna się z integrowała. Wytworzyły się więzi, które zapewne bardzo długo zostaną w głowach uczestników. Podczas trzech dni można było zaobserwować działanie w grupie i inicjowane pomysłów i działań poszczególnych osób. Szybka integracja podczas EraCapmu pokazała, że uczestnicy są otwarci na działanie i drugiego człowieka, potrafią w sposób kulturalny i merytoryczny prowadzić wspólne działania, realizować zakładane cele – podkreśla Marcin Kwarta.

Uczestnicy na obóz przyjeachli z Łodzi, Radomska, Wojnowic i Piotrkowa Trybunalskiego. 

Więcej o:
foto pozytyw warsztaty pod namiotem foto pozytyw radomsko zakrzówek szlachecki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE