W środę rusza remont ul. Piastowskiej w Radomsku. To oznacza kolejne utrudnienia komunikacyjne w mieście!

W środę rusza remont ul. Piastowskiej w Radomsku. To oznacza kolejne utrudnienia komunikacyjne w mieście! Fot. Google Street View

W środę, 8 listopada 2023 r. rozpocznie się remont ulicy Piastowskiej w Radomsku.

W pierwszym etapie realizowane będą prace związane z wymianą krawężników w rejonie skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia oraz wymianą nawierzchni chodnika wzdłuż posesji nr 3 i 5. Prace potrwają maksymalnie 3 dni (do piątku włącznie).

- W celu zapewnienia bezpiecznego przeprowadzenia wspomnianych prac niezbędne będzie wyłączenie jednego zewnętrznego pasa ruchu na tym  odcinku ulicy. W celu zapewnienia przejezdności ruchu kołowego w dwóch kierunkach na ulicy Piastowskiej wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo w ulicę Tysiąclecia (w kierunku ulicy Prymasa Wyszyńskiego). Dotychczasowy pas lewoskrętu będzie prowadził relację „na wprost” dla jadących ulicą Piastowską w kierunku ulicy Krakowskiej – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Kolejny etap przebudowy ulicy Piastowskiej, który będzie się wiązał z wymianą bitumicznej nawierzchni jezdni i pasa postojowego będzie prowadzony w późniejszym terminie (godziny pozaszczytowe – w weekend), o którym Starostwo poinformuje odrębnym komunikatem.

Przypominamy. We wtorek, 7 listopada 2023 r. rozpocznie się przebudowa ul. Narutowicza w Radomsku, która spowoduje poważne utrudnienia komunikacyjne. Trwa również rewitalizacja ul. Reymonta, naprawa nawierzchni zrewitalizowanego fragmentu ul. Reymonta oraz remont ul. Piłsudskiego.

Więcej o:
radomsko ulica piastowska remont ulicy piastowskiej utrudnienia komunikacyjne organizacja ruchu inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE