W środę rozpocznie się Europejskie Forum Gospodarcze „Łódzkie 2020”

W środę rozpocznie się Europejskie Forum Gospodarcze „Łódzkie 2020” Fot. Urząd Marszałkowski w Łodzi

Od środy 2 grudnia do piątku 4 grudnia 2020 r. odbywać się będzie XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. W tym roku zostało zorganizowane wyjątkowo w formule on-line. Mimo to Forum jest zaplanowane tak, by stanowić platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami szczególnie małych i średnich firm oraz miejsce otwartej i inspirującej dyskusji.

Tegoroczne wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze, ale wiodącym będzie sytuacja przedsiębiorców i pracowników w związku z pandemią. Eksperci i zaproszeni goście będą się zastanawiać nad sytuacją rynku pracy po pandemii, zwiększeniem inwestycji w infrastrukturę i logistykę dla poprawy sytuacji gospodarczej, większym wykorzystaniem internetu i możliwości, jakie daje, dla utrzymania kondycji firm.

Wśród panelistów będą m.in. przedstawiciele rządu, samorządowcy, rektorzy i wykładowcy wyższych uczelni, dyrektorzy i pracownicy instytucji otoczenia biznesu, szefowie dużych firm, przedsiębiorcy.

Forum będzie transmitowane na żywo na Facebooku: https://www.facebook.com/events/online/xiii-europejskie-forum-gospodarcze%C5%82%C3%B3dzkie-2020/2818459365063532/ oraz na stronie internetowej: https://forum.lodzkie.pl/.

Pierwsza sesja panelowa rozpocznie się o godz. 9, a sesja inauguracyjna zatytułowana „Polska i świat w czasie pandemii” - o godz. 10.15. Szczegóły wydarzenia, w tym program, dostępne są na stronie forum.lodzkie.pl.

Do środy 2 grudnia do godz. 8.00 możliwa jest jeszcze rejestracja na Forum pod linkiem: https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020.

Wydarzeniami towarzyszącymi Forum będą:

- pierwszego dnia o godz. 18.30 - koncert „Owoce Pamięci” - występ upamiętniający wizytę Jana Pawła II w Łodzi w wykonaniu Orkiestry kameralnej Teatru Wielkiego w Łodzi;

- drugiego dnia o godz. 19.00 - Gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „BIZNES NA PLUS”, podczas której wręczone zostaną nagrody w sześciu kategoriach, a wykład zatytułowany „Konkurs Miss Polonia, jako innowacyjna forma promocji marki” wygłosi Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska.

Całość zakończy koncert Chóru i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

Więcej o:
urząd marszałkowski województwa łódzkiego europejskie forum gospodarcze
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE