W Radomsku będzie restauracja McDonald’s

W Radomsku będzie restauracja McDonald’s Fot. McDonald's

Dobra wiadomość dla miłośników potraw, serwowanych przez restaurację McDonald’s. Ta popularna sieć fast food zainwestuje w Radomsku.

O tym, że w Radomsku zostanie wybudowana restauracja McDonald’s mówi się od wielu lat. Na rozmowach wciąż się jednak kończyło.

Jak się dowiedzieliśmy, po wielu miesiącach rozmów zarządca Galerii Radomsko doszedł do porozumienia z władzami Radomska, co umożliwi ulokowanie restauracji na tym terenie. Wjazd do niej będzie ulokowany m.in. przy ul. Narutowicza.

Jak poinformował nas przedstawiciel zarządcy Galerii Radomsko, wkrótce rozpoczną się rozmowy z dyrekcją McDonald’s. Po ich zakończeniu poznamy datę rozpoczęcia budowy oraz uruchomienia restauracji.

O tym, że radomszczanie chcą, by ten popularny fast food był obecny w mieście świadczą chociażby głosy oddawane w naszej sondzie na portalu Radomsko24.pl. Pytamy „Czego brakuje w Radomsku?”.

xxxxx

Drodzy Czytelnicy. 1 kwietnia to prima aprilis. Tego dnia na naszym portalu opublikowaliśmy dwa artykuły, które były primaaprilisowym żartem.

Pierwszy artykuł dotyczył utknięcia na moście kolejowym na Bobrach statku Ever Given. Oczywiście, takie zdarzenie nie miało miejsca.

Drugi artykuł poświęcony był budowie w Radomsku restauracji McDonald’s. Wiemy, że wielu radomszczan chciałoby, żeby ta popularna sieć zagościła w mieście. Niestety - takich planów nie ma. Ale mamy dobrą informację dla miłośników tego typu potraw. Jak się dowiedzieliśmy, powstanie inna popularna restauracja, która przypadnie do gustu miłośnikom skrzydełek z kurczaka. I to nie jest primaaprilisowy żart! 

Więcej o:
radomsko mcdonalds radomsko restauracja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE