Ukradł szczoteczki do zębów i perfumy

Ukradł szczoteczki do zębów i perfumy Fot. KPP w Bełchatowie

Bełchatowscy policjanci zatrzymali 28-letniego sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna ukradł szczoteczki do zębów oraz perfumy o łącznej wartości blisko 800 złotych. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

11 lipca 2022 rok o godzinie 18.30 oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące ujęcia mężczyzny, który ukradł elektryczne szczoteczki do zębów. Zdarzenie miało miejsce w bełchatowskiej drogerii.

- Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę pracowników dyskontu, kiedy zatrzymał się przy regale z różnymi kosmetykami. Okazało się, że nieuczciwy klient zapakował do plecaka pięć opakowań szczoteczek, następnie podszedł do innego regału i do torby schował opakowanie perfum. Z tym łupem przeszedł przez linię kas, gdzie czekał już na niego czujny pracownik ochrony dyskontu. Zaskoczony mężczyzna spanikował, gdy wpadł na gorącym uczynku. Ostatecznie ze swojego plecaka wypakował skradziony towar – informuje nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

W tym samym czasie na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci. Okazało się, że 28-latek ukradł przedmioty o wartości blisko 800 złotych. Zachowanie nieuczciwego klienta zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego. Odzyskany towar wrócił na półki, natomiast 28-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
bełchatów policja bełchatów kradzież bełchatów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE