Udany start tenisistów UMLKS Radomsko na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików Fot. UMLKS Radomsko

Do udanych mogą zaliczyć start na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików, tenisiści UMLKS Radomsko.

W zawodach, które odbyły się w sobotę 5 września w Moszczenicy, najlepiej zaprezentowała się Katarzyna Gołdon zajmując w grze singlowej 7. miejsce.

Na miejscach 9-12 uplasował się Sebastian Musiał, a Jakub Szwedzik 13-16. W mistrzostwach startowało 32 zawodników.

O krok od medali zawodnicy z Radomska byli w grach podwójnych. Katarzyna Gołdon grając z Myśliwiec (UKS Maków) i Sebastian Musiał w parze z Jarosem z GUKS Gorzkowice, nieznacznie przegrali swoje pojedynki o strefę medalową i ostatecznie uplasowali się na miejscach 5-8.