TVP Kobieta dostępna w naziemnej tv cyfrowej w Radomsku

TVP Kobieta dostępna w naziemnej tv cyfrowej w Radomsku

W naziemnej telewizji cyfrowej w Radomsku można już oglądać nowy kanał TVP Kobieta.

- TVP Kobieta to pierwszy w historii Telewizji Polskiej oraz jedyny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestylowy w pełni poświęcony tematyce kobiecej. Jestem przekonany, że dzięki wyjątkowym i interesującym programom TVP Kobieta skradnie serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań – informuje nadawca.

TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestylowo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Kanał TVP Kobieta stawia na własne produkcje, programy autorskie gwiazd oraz popularne formaty zagraniczne. Wśród tych ostatnich są m.in.: „Najlepsze pod słońcem” brytyjski program o poszukiwaniu idealnych nieruchomości, „Piękne i samotne”, modowy „Na tropie stylu” oraz serial dokumentalny „Ofiary operacji plastycznych”. Wzruszające wywiady „Kobiety w drodze” Marty Manowskiej czy „Ulepieni z pasji” Miłki Raulin to tylko niektóre propozycje własne na start kanału. W cyklu „Inspiracje TVP Kobieta” wyjątkowe filmy dokumentalne m. in. dokument o Coco Channel czy „Antyle Chopina”.

W naziemnej tv cyfrowej dostępna jest na MUX-8 na kanale 35 (w miejsce TVP Rozrywka) w jakości SD.

Więcej o:
naziemna tv cyfrowa tv cyfrowa radomsko tvp kobieta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE