Turniej Minisiatkówki w Kietlinie

Turniej Minisiatkówki w Kietlinie Fot. UG Radomsko

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie, w niedzielę 3 grudnia tętniła sportowym życiem. Stało się to za sprawą Turnieju Minisiatkówki ph. „Bądź świadomy – trenuj zdrowo”, którego organizatorem był METPRIM Volley Radomsko.

Był to ostatni tegoroczny turniej dla najmłodszych adeptów siatkówki Akademii Volley Radomsko oraz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie, która jest partnerską placówką dla Volley-a.  

- Cieszę się bardzo, że siatkówka na stałe wpisała się w życie naszej Gminy, a w szczególności miejscowości Kietlin. Z roku na rok przybywa dzieci i młodzieży uprawiających tę dyscyplinę sporu. Sitkówka to nie tylko gra zespołowa, ale gra gromadząca całe rodziny dlatego mam nadzieję, że jeszcze więcej młodych ludzi zasili szeregi Akademii Volley Radomsko – zauważa Roman Radczyc, wójt Gminy Radomsko.

Rozgrywki siatkarskie poprzedziły pogadanki o zdrowym odżywianiu i koncentracji. Młodzi adepci siatkówki z zainteresowaniem uczestniczyli w przygotowanych warsztatach.

Prawdziwe emocje były jednak na parkiecie. Do gry dzieci i młodzież zagrzewali rodzice.

Zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy Turnieju Minisiatkówki ph. „Bądź świadomy – trenuj zdrowo”, w którym chodziło nie o rywalizację, a dobrą zabawę i promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Patronat nad wydarzeniem objął wójt Gminy Radomsko.

Więcej o:
powiat radomszczański gmina radomsko kietlin szkoła kietlin turniej siatkówka turniej minisiatkówki volley
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE