Trwają przygotowania do III Ogólnopolskiego Forum SIP

Trwają przygotowania do III Ogólnopolskiego Forum SIP Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

Wraz z początkiem Nowego Roku nadszedł czas wytężonej pracy przed kolejną edycją Forum. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w związku z rosnącym z roku na rok zainteresowaniem i frekwencją, od tej edycji podniesiona zostanie ranga tego przedsięwzięcia do wydarzenia ogólnopolskiego. III Ogólnopolskie Forum Społecznej Inspekcji Pracy odbędzie się 10-11 października 2024 r. w Bełchatowie pod hasłem „Kształtowanie kultury bezpieczeństwa pracy”.

- O randze wydarzenia niech świadczy fakt, że III Ogólnopolskie Forum SIP Patronatem Honorowym objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Otrzymaliśmy już formułę patronacką do zamieszczenia w materiałach informacyjnych i promocyjnych wydawanych w związku z Naszym przedsięwzięciem. W związku z rozpoczęciem przygotowań do kolejnej edycji Forum, Stowarzyszenie Forum Społecznej Inspekcji Pracy wraz z Zakładowym Społecznym Inspektorem Pracy KWB Bełchatów, zaprasza Państwa na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 2 lutego o godz. 10:00 w Sport Hotelu w Bełchatowie – mówi Marian Kowalski, prezes Stowarzyszenia Forum Społecznej Inspekcji Pracy.

W trakcje wspólnego spotkania Organizatorów ze Sponsorami, Partnerami i Wystawcami przedstawione zostaną informacje i propozycje dotyczące udziału w wydarzeniu.

- Podczas III Ogólnopolskiego Forum SIP, będzie jeszcze więcej ciekawych prelekcji, jeszcze więcej fantastycznych stoisk, jeszcze bardziej zaskakujące atrakcje specjalne, a z całą pewnością – jeszcze więcej uczestników – komentuje Marian Kowalski, prezes Stowarzyszenia Forum Społecznej Inspekcji Pracy.

Więcej o:
forum bełchatów spotkanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE