Trwa Tydzień Bibliotek

Od spotkania z pisarką dla dzieci i młodzieży Ewą Nowak i dziennikarzem Jarosławem Kretem rozpoczął się Tydzień Bibliotek 2011 w Radomsku.Ewa Nowak i Jarosław Kret zagościli w Miejskiej... ››

Od spotkania z pisarką dla dzieci i młodzieży Ewą Nowak i dziennikarzem Jarosławem Kretem rozpoczął się Tydzień Bibliotek 2011 w Radomsku.


Ewa Nowak i Jarosław Kret zagościli w Miejskiej Bibliotece Publicznej w poniedziałek 9 maja. Tego samego dnia wieczorem w MBP odbyło się spotkanie z członkami Stowarzyszenia Literackiego „PONAD” i Grupy Literackiej „Estawela” z Tomaszowa Mazowieckiego zatytułowane „Z poezją i piosenką”.


Atrakcje przygotowano również na kolejne dni.


10.05.
godz. 11.00 – „Legenda o smoku wawelskim” – spektakl teatralny


11.05.
godz. 10.00 – spotkanie Bajkowego Klubu Przedszkolaka
godz. 18.00 – „Ciemna miłość własna” – spektakl. Poezje Czesława Miłosza recytuje i śpiewa Jerzy Zelnik, akompaniuje Włodzimierz Nahorny (wstęp wolny)


12.05.
godz. 11.00 – 19.00 „Internet dla wszystkich”


13.05.
godz. 15.00 „Pasowanie na czytelnika” – impreza czytelnicza z PP nr 6

 

Poza tym w trakcie trwania Tygodnia Bibliotek w radomszczańskiej bibliotece będzie można obejrzeć dwie wystawy prac plastycznych: „Bohaterowie bajek oczami dziecka” – prace dzieci PP nr 3 oraz „Książka moim przyjacielem” – prace dzieci PP nr 6.

Więcej o:
biblioteka tydzień bibliotek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE