Szkolenie o walce ze smogiem

Szkolenie o walce ze smogiem Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

W ramach akcji „Radomszczański nie dymi!”, odbyło się webinarium, podczas którego specjalistki Heal Polska wyjaśniły, czy przed smogiem można schować się w domu? Jak chronić się przed zanieczyszczeniem powietrza i czy w ogóle trzeba i co wspólnego ma z tym Unia Europejska.

Webinarium cieszyło się dość sporym zainteresowaniem, tym bardziej że nie trzeba było wychodzić z domu czy biura. Z pomocą Internetu Weronika Michalak i Agnieszka Muras wyjaśniły, jak ważna jest walka ze smogiem, jak szkodliwa jest dla nas niska emisja. Gdzie szukać pomocy, gdy sąsiad nas truje, przybliżyły regulacje prawne i rozwiązania. Dzięki szkoleniu on-line można było w sposób interaktywny uczestniczyć w warsztatach, dyskutować, zadawać pytania.

Najbliższe szkolenie tym razem stacjonarne odbędzie się 12 grudnia w Starostwie Powiatowym w Sali 208 / godz. 11:00 - 15:00.
Szkolenia finansowane są w ramach projektu współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu pn. „Edukacja ekologiczna mieszkańców województwa łódzkiego – edycja 2017”. Wartość projektu to 69,475 zł.

Info: Starostwo Powiatowe w Radomsku

Więcej o:
webinarium radomszczańskie nie dymi starostwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE