Starostwo kupiło dom, w którym będzie funkcjonować druga Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza

Starostwo kupiło dom, w którym będzie funkcjonować druga Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Nieruchomość z domem w Strzałkowie, gdzie powstać ma druga Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza dla dzieci pozbawionych opieki biologicznych rodziców, stała się już własnością powiatu. W czwartek, 28 stycznia podpisany został akt notarialny.

Nieruchomość, zakupiona ostatecznie za 660 tys. zł brutto (wg. operatu szacunkowego wartość 700 tys. zł) wybrana została po analizie kilkunastu obiektów oferowanych do sprzedaży na terenie naszego powiatu.

Czytaj też: Staszczyk niezależnie. Rolą placówki jest przygotowanie do samodzielnego życia

Przypomnijmy: duży murowany podpiwniczony dom z użytkowym poddaszem, sześcioma sypialniami, wielkim salonem, pomieszczeniami gospodarczymi, dwoma garażami oraz dużymi tarasami wybudowano w 2005 r. Budynek jest starannie wykończony i wyposażony we wszelkie wymagane instalacje, centralne ogrzewanie gazowe i kominek z systemem rozprowadzającym. Dach pokryto blachą. Z ekspertyz wynika, że jego stan techniczny oceniono jako bardzo dobry.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański strzałków dom placówka opiekuńczo-wychowawcza
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE