Sprawca wypadku z udziałem komendanta policji w Radomsku, mógł być pod wpływem narkotyków!

Sprawca wypadku z udziałem komendanta policji w Radomsku, mógł być pod wpływem narkotyków! Fot. KPP Pajęczno

Sąd zastosował trzymiesięczny areszt, dla 35-letniego sprawcy wypadku, w którym ciężko ranny został Robert Baryła, komendant powiatowy policji w Radomsku.

Do wypadku doszło we wtorek, 28 września, około godziny 14.00 na odcinku drogi krajowej nr 42 pomiędzy Pajęcznem i Makowiskami doszło do wypadku drogowego. Jednym z poszkodowanych w zdarzeniu został nadkom. Robert Baryła komendant policji w Radomsku. kierujący autem BMW, 35-latek z Pajęczna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz nie zachował dostatecznego odstępu od pojazdu jadącego przed nim. Przez to uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku nissana. Na skutek uderzenia kierujący nissanem 49-letni mieszkaniec Radomska wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Teraz okazało się, że sprawca wypadku był najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. Wynik wstępnego testu przeprowadzonego na obecność narkotyków dał wynik pozytywny. 35-latkowi z Pajęczna pobrana została krew do dalszych badań.

Dla komendanta policji, można oddawać krew. Więcej o tym TUTAJ. Koledzy funkcjonariusza 1 października, w siedzibie radomszczańskiej komendy zorganizowali akcję zbiórki krwi, która rozpoczęła się o godzinie 9.00 w auli komendy. Łącznie zarejestrowane zostały 52 osoby, z czego 46 oddało krew. Każda z nich po 450 ml, co dało pomad 20 l krwi.

Więcej o:
robert baryła wypadek policja radomsko wypadek komendant radomsko policja radomsko wypadek makowiska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE