Śmiertelny wypadek pod Bełchatowem

Śmiertelny wypadek pod Bełchatowem Fot. KPP w Bełchatowie

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Drużbice Kolonia, na terenie powiatu bełchatowskiego. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 70-letni kierowca nissana.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 20 lutego 2023 roku, około godziny 6:00, na drodze relacji Roźniatowice – Drużbice.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 70-letni mieszkaniec Łodzi kierujący nissanem, jechał od strony miejscowości Roźniatowice. Na prostym odcinku drogi, w rejonie zabudowań w miejscowości Drużbice Kolonia, z nieustalonych na ten moment przyczyn, zjechał z drogi na lewy pas i przodem auta uderzył w budynek gospodarczy – informuje nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, kierowca nissana zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.

Więcej o:
Śmiertelny wypadek pod Bełchatowem
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE