Rusza budowa pierwszego magazynu na terenie LOOGIC Park Radomsko

Rusza budowa pierwszego magazynu na terenie LOOGIC Park Radomsko Fot. FB Antczak

Firma FB Antczak została generalnym wykonawcą pierwszego magazynu na terenie LOOGIC Park Radomsko. Najemcą obiektu, który zlokalizowany będzie w pobliżu Malutkich jest operator sieci JYSK.

Inwestycja zakłada budowę obiektu magazynowego klasy A, wraz z zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni użytkowej 54 tys. m kw. Nowoczesny budynek, o wysokości 10 m w świetle, zaprojektowany został przez pracownię RH+ Architekci. Przedsięwzięcie jest realizowane w formule built-to-suit (BTS) w oparciu o umowę z operatorem sieci supermarketów dekoracyjnych JYSK. Przekazanie obiektu najemcy jest planowane w drugiej połowie 2021 roku. 

- W ścisłej współpracy z inwestorem i najemcą budujemy bardzo zaawansowany pod względem technicznym obiekt, spełniający wymogi certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie Excellent. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz własne zasoby kadrowo-sprzętowe będziemy w stanie zrealizować ten projekt w bardzo ambitnym tempie, dbając o najwyższą jakość wykonania i zachowując restrykcyjne standardy środowiskowe – mówi  Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Realizowany magazyn będzie pierwszym obiektem powstającym w ramach parku logistycznego LOOGIC Park Radomsko. Na obszarze ponad 80 ha powstanie docelowo 11 nowoczesnych hal magazynowych o łącznej powierzchni 380 tys. m kw. Będzie to jeden z największych pracodawców w powiecie radomszczańskim.

Atutem LOOGIC Park Radomsko będzie m.in. doskonałe położenie w centralnej Polsce – w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, dróg krajowych DK 42 oraz DK 91, a także kluczowych węzłów kolejowych.

(info: FB Antczak)

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański budowa magazyn loogic park radomsko fb antczak park logistyczny jysk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE