Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
RKS Radomsko wygrywa z Bronią Radom na zakończenie piłkarskiego roku - Radomsko24.pl

RKS Radomsko wygrywa z Bronią Radom na zakończenie piłkarskiego roku

W dobrych nastrojach kończą piłkarski rok zawodnicy RKS Radomsko. W sobotę 28 listopada, w meczu 18. kolejki III ligi w grupie I wygrali z Bronią Radom 3:1 (1:0).

Siedem punktów w trzech ostatnich meczach zdobyła Broń Radom, natomiast jeden punkt w tym czasie zdobył RKS Radomsko. W tabeli oba zespoły dzielił tylko jeden punkt.

Sobotnie spotkanie lepiej zaczęli gospodarze. W 16. min. po błędzie lewego obrońcy drużyny Broni, Krystian Kolasa przymierzył idealnie po ziemi w długi róg bramki i było 1:0 dla RKS. W 22. min. poprzeczka ratuje gości przed utratą drugiego gola. Dwie minuty później, stuprocentową sytuację dla Broni Radom, marnuje z kolei Dominik Leśniewski.

Po zmianie stron, do wyrównania doprowadza w 51. min. Przemysław Śliwiński. Cztery minuty później było już 2:1 dla RKS. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adrian Klepacz trafia głową do siatki Broni. Na minutę przed końcem gry wynik meczu ustala Krystian Kolasa, strzelając tym samym drugą bramkę w tym spotkaniu.

Spotkanie z Bronią Radom, było ostatnie jakie przyszło zagrać drużynie z Radomska. Dokończenie rundy jesiennej nastąpi na wiosnę 2021 roku. RKS Radomsko zajmuje 11. miejsce w tabeli.

RKS Radomsko – Broń Radom 3:1 (0:1)