RKS Radomsko rozgromił Andrespolię Wiśniowa Góra

RKS Radomsko rozgromił Andrespolię Wiśniowa Góra

RKS Radomsko bez problemu pokonał Andrespolię Wiśniowa Góra w meczu 25. kolejki IV ligi. Cztery bramki w tym meczu strzelił Kamil Odolak.

Spotkanie rozegrano 30 kwietnia na miejskim stadionie przy Brzeźnickiej 26. Andrespolia to zespół, który zajmuje przedostanie miejsce w tabeli.

Gospodarze od początku spotkania przejęli inicjatywę. Na pierwszą bramkę zdobytą przez Kamila Odolaka kibice czekali do 6 minuty. W 29. min. sędzia dyktuje rzut karny, który skutecznie egzekwuje Bartosz Machaj. W 40. min. swoją drugą bramkę w tym meczu strzela Kamil Odolak. Po przerwie na listę strzelców wpisał ponownie Kamil Odolak (49. min.) i Jakub Załucki (55. min.). W 77. min. szóstą bramkę dla gospodarzy zdobywa Kamil Odolak. Tym samym Odolak zgromadził już 16 trafień w bieżącym sezonie dla RKS.

RKS Radomsko: D. Niźnik - J. Załucki, B. Sitkowski, F. Bednarski, K. Odolak, S. Miśkowiec, A. Gieraga, B. Machaj, Ł. Bocian, K. Kolasa, S. Domaniecki

W tabeli RKS Radomsko zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 56 punktów. Na czele Warta Sieradz z 66 oczkami na koncie. W następnej kolejce RKS udaje się na mecz z LKS Kwiatkowice.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko rks andrespolia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE