RKS Radomsko przegrywa w Grodzisku Mazowieckim

RKS Radomsko przegrywa w Grodzisku Mazowieckim Fot. screen/YT

Piłkarze RKS Radomsko, nie powiększyli dorobku punktowego. W spotkaniu 13. kolejki (31 października) III ligi w grupie I, na boisku w Grodzisku Mazowieckim, wygrywali 0:2 z miejscową Pogonią, by w ostatecznym rozrachunku przegrać 3:2. Zwycięska bramka dla gospodarzy padła na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry.

Najpierw na prowadzenie wysuwa radomszczan Rafał Babul w 20. min. meczu, po świetnej asyscie Natan Balcerzyka. W drugiej połowie (w 56. min.) na 0:2 podwyższa w Konrad Niedzielski. Później bramki strzelali już gospodarze: Michał Strzałkowski w 60. min., Jakub Kołaczek w 73. min. oraz w 89. min. Michał Wrześniewski. Ta bramka została zdobyta po stracie piłki w środku boiska przez graczy RKS Radomsko i kontrze zawodników Pogoni Grodzisk. Zwycięstwo nad RKS, pozwoliło drużynie Pogoni objąć fotel lidera tabeli. RKS Radomsko jest 12.

Pogoń Grodzisk Maz. – RKS Radomsko 3:2 (0:1)

Wyjściowa jedenastka Pogoni Grodzisk Maz.: P. Zieliński – B. Broniarek, J. Kołaczek, M. Lisowski, M. Strzałkowski, S. Kobiera, M. Wrzesiński, K. Gzieło, P. Maślanka, A. Krajewski, P. Szymański

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: D. Podleśny – C. Stefańczyk, A. Klepacz, Ł. Szczepaniak, K. Niedzielski, R. Babul, N. Balcerzyk, D. Siewiera, Ł. Bocian, A. Saktura, K. Płochocki