Rajd Rodzinną Trasą Rowerową

Starostwo Powiatowe wraz z Nadleśnictwem Radomsko zapraszają na I Rajd Rowerowy, który odbędzie się 4 sierpnia (niedziela). Start o godz. 10.00.

Starostwo Powiatowe wraz z Nadleśnictwem Radomsko zapraszają na I Rajd Rowerowy, który odbędzie się 4 sierpnia (niedziela). Start o godz. 10.00.Trasa rajdu

- Proponujemy Państwu wspólny, rodzinny przejazd malowniczą trasą, która będzie przebiegać lasami i bocznymi drogami w okolicach Radomska i Grzebienia, przez co mogą się z nią zmierzyć nawet najmłodsi. Rajd jest promocją Rodzinnej Trasy Rowerowej, która została wytyczona i oznakowana wspólnie z Nadleśnictwem Radomsko
- mówi Arkadiusz Szczegodziński, rzecznik Starostwa.

Rajd to propozycja dla tych, którzy dzięki oznakowanej drodze i trasie zaznaczonej na mapie chętniej skorzystają z uroków przejażdżki leśnymi duktami. Na wyprawę Rodzinną Ścieżką Rowerową wybrać się mogą całe rodziny. Dla bardziej doświadczonych specjalistów od rowerowych wycieczek to szansa na poznanie tej okolicy z innej strony.

Start rajdu w niedzielę, 4 sierpnia o godz. 10.00 spod budynku Starostwa. Każdy z uczestników rajdu otrzyma pamiątkowy gadżet. W połowie trasy zaplanowany jest dłuższy odpoczynek i „owocowy lunch”, powrót do Radomska - około godz. 15.00.

Więcej o:
rajd rowerowy ścieżki rowerowe powiat powiat radomszczański
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE