Radny Kamil Bugdal został kierownikiem w PGK Radomsko

Radny Kamil Bugdal został kierownikiem w PGK Radomsko Fot. archiwum

Kamil Bugdal, świeżo upieczony radny Rady Miejskiej w Radomsku, został kierownikiem Działu Promocji i Rozwoju w PGK Radomsko. O nowej posadzie poinformował w mediach społecznościowych.

Kamil Bugdal, do tej pory kierował Centrum Usług Wspólnych. Z chwilą objęcia mandatu radnego po Pawle Kałdońskim (wybrał pracę w wojsku), musiał z tej funkcji zrezygnować. W rozmowie z Irkiem Staszczykiem dość wymijająco mówił o przyszłości zawodowej. Do dziś, kiedy to okazało się, że pokieruje pracami Działu Promocji i Rozwoju w PGK Radomsko.

- Początek roku to dla mnie czas wielu nowych doświadczeń... także zawodowych. W ubiegłym tygodniu po kilku latach pożegnałem się z fantastycznym zespołem fachowców, w których głowach i rękach spoczywa finansowa strona naszej radomszczańskiej oświaty – napisał Kamil Bugdal na Facebooku.

I dodaje chwilę później:

Dziś zacząłem pisać kolejny rozdział zawodowej historii. Wiele sobie obiecuję po tej części zawodowej podróży, bo chyba nigdy wcześniej nie byłem zawodowo aż tak blisko zainteresowań. Wyzwanie jest tym bardziej fascynujące, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej jest jedną z największych firm w Radomsku, dodatkowo jego działalność jest tak blisko zwykłych, codziennych ludzkich spraw. Cieszę się, że będę tu kierował pracami Działu Promocji i Rozwoju i wiem, że na pewno spotkam tu fantastycznych ludzi.

Więcej o:
kamil bugdal kamil bugdal radny kamil bugdal radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE