Radni zaskoczeni, że Loconi sponsoruje Dni Radomska

Radni zaskoczeni, że Loconi sponsoruje Dni Radomska Fot. Siedziba terminalu Loconi przy ul. Kraszewskiego

Radni miejscy z Radomska Wioletta Pal i Rafał Dębski nie kryją zaskoczenia, że firma Loconi, jest sponsorem głównym Dni Radomska 2022.

Po ukazaniu się filmiku promocyjnego Dni Radomska 2022 okazało się, że główmy sponsorem, jest firma Loconi. Na tę firmę od lat skarżą się mieszkańcy ulic Dolnej, Młodzowskiej i Kraszewskiego. Przez brud i pył, który pozostaje po wyjeździe ciężarówek z terminalu przeładunkowego.

Radni Wioletta Pal (niezależna) i Rafał Dębski (KO) nie kryją zakończenia i oburzenia, zwłaszcza po tym, jak podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, odrzucono skargę mieszkańców na działalność prezydenta. Szerzej o tej sprawie napisaliśmy w artykule: Problem jest, ale urzędnicy nie mają kompetencji i skarga jest bezzasadna.

- Zadam tylko jedno pytanie. Po wczorajszej sesji, na której pana nie było. Jak panu nie wstyd, panie prezydencie miasta Jarosławie Ferenc?! Mieszkańcy z Młodzowskiej, Dolnej i innych ulic, będą się świetnie bawić na Dniach Radomska – grzmi Wioletta Pal w mediach społecznoścowych.

- Po obejrzeniu spotu reklamowego Dni Radomska, powiem szczerze jestem głęboko zaskoczony i zniesmaczony, że firma Loconi, jest głównym sponsorem imprezy. W przyszłym tygodniu zorganizuje konferencję prasową i zażądam wyjaśnień od pana prezydenta. Zadaje również pytanie: czy to jest przypadek, że skarga jest niezasadna i przypadkiem jest to, że firma, która utrudnia życie mieszkańcom Radomska, jest głównym sponsorem? – podnosi z kolei Rafał Dębski.  

Więcej o:
dni radomska 2022 dni radomska gwiazdy dni radomska loconi loconi radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE