Przez godzinę będą biegać po schodach wieżowca w Radomsku

Przez godzinę będą biegać po schodach wieżowca w Radomsku Fot. Sebastian Pierzchalski

W niedzielę, 28 stycznia 2024 r., w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy biegacze, sportowcy, miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli pokonać jeden z radomszczańskich wieżowców.

- W naszym mieście nie ma drapaczy, wysokich wieżowców i budynków, ale są wspaniali ludzie pełnych pasji którzy tworzą Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko. To oni pracują w biurze zawodów, prowadzą treningi, zabezpieczają trasę, planują, pracują i ogarniają żeby sport w naszym mieście i regionie się rozwijał, promują aktywność a w szczególności bieganie i kolarstwo poświęcając swój cenny czas. I to właśnie dzięki tej determinacji, sile w małym mieście Radomsku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Godzinny Bieg po Schodach - Radomsko 2024 WOŚP - mówi Sebastian Pierzchalski, prezes Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego w Radomsku.

- Tym większą radością dla nas będzie to, że tegoroczny finał WOŚP pod hasłem „Tu wszystko gra ! Ok! Płuca po pandemii, gramy dla dzieci i dorosłych” idealnie pasuje pod nasze wydarzenie w którym mam nadzieję, każdemu wystarczy tchu żeby pokonać wszystkie piętra – dodaje Sebastian Pierzchalski.

Szczegóły dotyczące biegu zamieszczane będą W TYM MIEJSCU.

Więcej o:
radomsko kbks radomsko bieg wieżowiec bieg wieżowiec wośp
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE