Przedbórz: sprawca przywłaszczenia telefonu – zatrzymany przez policję

Przedbórz: sprawca przywłaszczenia telefonu – zatrzymany przez policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Przedborzu we wtorek, 25 czerwca zatrzymali 47-letniego mieszkańca gm. Wielgomłyny, który podczas zakupów w sklepie znalazł na półce telefon komórkowy. Postanowił go sobie przywłaszczyć, gdyż jak tłumaczył później policji sam kilkakrotnie gubił swoje telefony i nigdy nikt mu ich nie zwrócił.

Policjanci z Komisariatu Policji w Przedborzu zatrzymali 47-letniego mieszkańca gm. Wielgomłyny, który tego samego dnia w godzinach popołudniowych robiąc zakupy w Przedborzu w jednym ze sklepów znalazł na półkach pozostawiony przez inną osobę telefon komórkowy wartości 600 złotych.

Mężczyzna tłumaczył, że on sam kilkakrotnie gubił swoje telefony i nigdy nikt mu ich nie zwrócił. Dlatego pomyślał, że ten może sobie zabrać. Mężczyzna ukrył  przywłaszczony telefon na sąsiedniej, opuszczonej posesji.

Okazało się, że telefon należy do 44-letniej mieszkanki gm. Przedbórz, która w tym dniu robiła zakupy w sklepie i przez nieuwagę zostawiła go na półkach. Kiedy zorientowała się, że nie ma telefonu wróciła do sklepu i próbowała go odnaleźć. Ostatecznie telefon wrócił do właścicielki.

Więcej o:
policja przedbórz złodziej telefonu przedbórz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE