Przed wojewódzkim finałem Pucharu Polski. Klub RKS Radomsko otrzymał 900 biletów

Przed wojewódzkim finałem Pucharu Polski. Klub RKS Radomsko otrzymał 900 biletów

W środę 15 czerwca RKS Radomsko zmierzy się w finale wojewódzkiego Pucharu Polski z rezerwami Widzewa. Kibice radomszczańskiej mogą obejrzeć ten mecz na stadionie w Łodzi. Klub otrzymał 900 biletów na to spotkanie.

Władze klubu zostały zobligowane do przesłania Widzewowi imiennej listy wraz z numerem PESEL osób, które będą obecne na meczu.

- Prosimy o zgłaszanie chęci wyjazdu na mecz na adres e-mail: biuro@rksradomsko.pl lub SMS pod następujące numery 668 171 546 lub 507 194 640. W treści podajemy imię i nazwisko oraz numer PESEL. Zapisy przyjmujemy do 10 czerwca – poinformował klub RKS Radomsko.

Bilet w cenie 15 złotych. Płatności za bilet będzie można dokonać podczas najbliższego meczu z KS Paradyż, który odbędzie się 3 czerwca o godzinie 18.00 na stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26 lub w dniach 6-10 czerwca w biurze przy ul. Kościuszki 3 w godzinach 16.00-17.00.

- Serdecznie zapraszamy do zapisów i wsparcia naszej drużyny podczas tego meczu. Stwórzmy wspólnie wielkie piłkarskie święto! – zachęcają władze klubu.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE