Przed nami Tour de Radomsko

Przed nami Tour de Radomsko Fot. mat. organizatora

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku zaprasza wszystkich fanów aktywnego wypoczynku i sportowej rywalizacji do wzięcia udziału w imprezie „TOUR DE RADOMSKO”.

Rok temu w obliczu pandemii zmieniona została formuła z masowego, wspólnego rajdu rowerowego wokół miasta na indywidualną przygodę sportową bądź rekreacyjną polegającą na odnajdywaniu punktów kontrolnych w terenie z mapą w ręku.

W przygodzie tej mogą wziąć udział zarówno piechurzy, biegacze jak i rowerzyści, a porę startu wybierają sami uczestnicy w dniu imprezy czyli 18 lipca 2021 od godziny 9:00 do godziny 16:00.

- Przygotowaliśmy trasy sportowe dla zwolenników rywalizacji oraz trasy rekreacyjne dla zwolenników aktywnego wypoczynku. Wśród uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody, a zwycięzców kategorii sportowych nagrodzimy pucharami Tour de Radomsko – mówią organizatorzy wydarzenia.

Start indywidualny w formule otwartej odbędzie się w godz. 9.00-16.00 z parkingu MOSiR przy ul. Leszka Czarnego.

Podczas imprezy będzie okazja wesprzeć zbiórkę środków na leczenie chorego na złośliwy nowotwór 19-letniego Mateusza Czapli. Zbiórkę będzie prowadzić radomszczańska Fundacja „Promień radości”. 

Więcej o:
radomsko mosir radomsko tour de radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE