Propozycje MDK Radomsko na 11 grudnia

Propozycje MDK Radomsko na 11 grudnia

MDK w Radomsku zaprasza w niedzielę 11 grudnia na film i spektakl.

Poranek Filmowy: Przytul mnie. Poszukiwacze miodu 2D

11 grudnia, godz. 10.30 Bilety: 10 zł (sala kameralna). Spotkaniu towarzyszyć będą rodzinne warsztaty plastyczne.

Reżyseria: Anna Błaszczyk
Czas trwania: 70 minut
Ograniczenie wiekowe: od 4 lat

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda! Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych.

Przywracanie porządku wg S. Barańczaka - spektakl

11 grudnia, godz. 18.00. Wstęp wolny (sala kameralna)

W przeddzień 41. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego wspólnie ze Sceną Poezji MDK zapraszamy na spektakl „Przywracanie porządku" według Stanisława Barańczaka. 11 grudnia przed publicznością wystąpią: Elżbieta Jóżwiak, Grażyna Śliwakowska, Joanna Hebda, Anhelina Hayeuskaya, Przemysław Klekot, Janusz Kucharski, Patryk Zyzik (gościnnie). Muzyk i śpiew: Beata Garbarz-Hebda. Wybór tekstów: Małgorzata Wesołowska

Więcej o:
kino kino mdk kino mdk radomsko repertuar kina mdk kino radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE