Projekt Startera Radomko i PUP: Czas na biznes (?)

Projekt Startera Radomko i PUP: Czas na biznes (?)

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, wspólnie ze Starterem Radomsko, zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Wśród ekspertów z lokalnych instytucji wspierających przedsiębiorców znajdą się m.in. przedstawiciele Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Jeżeli: chcesz zostać przedsiębiorcą, ale nie wiesz czy do tego się nadajesz? chcesz otworzyć własną firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? masz pomysł na otwarcie biznesu, ale nie wiesz skąd pozyskać fundusze na jego rozpoczęcie? masz umiejętności, wiesz co chcesz robić, ale nie wiesz w jaki sposób rozliczać firmę? Jak wejść na rynek i pozyskać klientów?

Organizatorzy zapraszają na spotkanie informacyjne, które rozwieje Twoje wątpliwości.

Spotkanie z ekspertami z lokalnych Instytucji wspierających przedsiębiorców pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 lipca w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku przy ul. Tysiąclecia 2 w sali poradnictwa zawodowego (pokój 29) o godzinie 9.00.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu napisz e-mali lub zadzwoń. Osoby do kontaktu, Starter Radomsko: starter@radomsko.pl, tel.: 508 361 580 lub 606 649 525. Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku: 44 683 73 54 do 56, 58.

Więcej o:
pup pup radomsko urząd pracy radomsko aktywizacja pomoc starter radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE