Pracownicy PUP w Radomsku podziękowali strażakom za akcję gaśniczą

Pracownicy PUP w Radomsku podziękowali strażakom za akcję gaśniczą Fot. KP PSP Radomsko

Delegacja pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku z dyrektorem Łukaszem Więckiem na czele, złożyła oficjalne podziękowania radomszczańskim strażakom za sprawne i skuteczne działania gaśnicze podczas pożaru w budynku PUP, do którego doszło 2 grudnia 2020 roku. Podziękowania złożone zostały na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Radomsku bryg. Mariusza Wojcieszko.

Przypomnijmy. 2 grudnia 2020 roku doszło do pożaru w pomieszczeniu wymiennika ciepła centralnego ogrzewania w budynku PUP w Radomsku. Pracownicy podjęli próbę gaszenia pożaru przy użyciu gaśnic, jednak ogień był już na tyle rozwinięty, że nie udało się go ugasić podręcznym sprzętem gaśniczym. Jednocześnie z podjęciem przez pracowników działań gaśniczych zaalarmowano straż pożarną, a dyrektor PUP zarządził ewakuację pozostałego personelu z budynku.

W chwili dojazdu na miejsce strażaków w budynku występowało silne zadymienie, jednak dzięki szybkiej ewakuacji nikt z pracowników nie odniósł obrażeń. Strażakom w sile trzech zastępów z JRG Radomsko oraz jednego zastępu z OSP KSRG Stobiecko Miejskie pozostało zabezpieczyć miejsce zdarzenia i ugasić materiały objęte pożarem w pomieszczeniu wymiennika c.o. oraz oddymić i przewietrzyć obiekt.

Więcej o:
radomsko pup radomsko psp radomsko straż pożarna radomsko pożar urząd pracy podziękowania dla straży
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE