Praca w Kauflandzie

Praca w Kauflandzie

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza na giełdę pracy dla Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 22 września 2016 r. (czwartek) zorganizuje giełdę pracy dla centrum dystrybucji Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. z siedzibą w Rokszycach (gmina Wola Krzysztoporska) na stanowisko magazynier.

Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy na w/w stanowisko to posiadanie chęci i motywacji do podjęcia pracy, posiadanie wykształcenia min. podstawowego, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Ważne! Pracodawca gwarantuje dojazd do miejsca pracy.

Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Osoby spoza ewidencji  osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.

Info: PUP Radomsko

Więcej o:
łsse prezes zarząd strefa pup giełda pracy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE