Power of Trinity w Radomsku

W najbliższy piątek, 9 marca, w pubie Belfast wystąpi łódzka grupa Power of Trinity. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Loccomotive tour"

W najbliższy piątek, 9 marca, w pubie Belfast wystąpi łódzka grupa Power of Trinity. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Loccomotive tour" promującej najnowszy krążek zespołu.

 

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Jako support w Belfaście wystąpi zespół West Ice Problem? Bilety w cenie 15 zł/ 20 zł można kupić w pubie Belfast oraz drukarni Luma Druk (ul. Krakowska 5).

 

Podczas koncertu zostanie także przeprowadzona zbiórka pieniędzy na spełnienie marzenia chorej Klaudii z Radomska. Dziewczynka cierpi na anemię aplastyczną ciężkiego stopnia i marzy o Play Station Move, które pozwoli jej choć trochę zapomnieć o chorobie.

 

Power of Trinity to zespół grający muzykę będącą połączeniem ostrych rockowych brzmień i reggae. tworzą go: Jakub Koźba - wokal, Łukasz Cyprys - gitara, Krzysztof Grudziński - bas, Grześ Graczyk - bębny. 31 października 2011 zespół wydał nową płytę "Loccomotive", a kawałkiem ją promującym jest piosenka "Chodź ze mną". Warto dodać, że jeden z członków PoT - Łukasz Cyprys - mieszka obecnie w Radomsku.

Więcej o:
power of trinity koncert belfast pub belfast radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE