Polski Ład: bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Polski Ład: bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców Fot. mat. organizatora

1 stycznia 2022 r. weszła w życie ustawa z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. „Polski Ład”, obejmująca nowelizację szeregu ustaw podatkowych.

Wprowadzone zmiany są bardzo daleko idące i dotyczą wszystkich podatników, w tym właścicieli firm i spółek.

Wychodząc naprzeciw potrzebie wsparcia przedsiębiorców z terenu powiatu radomszczańskiego w zakresie wdrażania przepisów „Polskiego Ładu” Urząd Skarbowy w Radomsku, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Starter Radomsko oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku organizują szkolenie „POLSKI ŁAD – wybrane zagadnienia podatkowe”. Szkolenie odbędzie się 17 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali nr 208 Starostwa Powiatowego w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22.

Podczas spotkania przedsiębiorcy zapoznani zostaną ze zmianami w zakresie zagadnień podatkowych  dotyczących m.in.: skali podatkowej, likwidacji odliczenia składki zdrowotnej, ulg, najmu, leasingu, nowych zwolnień przedmiotowych, abolicji podatkowej i odliczeń na nabycie terminala płatniczego.

Tematyka szkolenia zostanie szczegółowo omówiona przez ekspertów Urzędu Skarbowego w Radomsku, którzy - jak podkreśla jego Naczelnik Radosław Waloch „chcą służyć pomocą i radą podatnikom, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych problemów”.

Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonywać drogą mailową pod adresem: promocja@radomszczanski.pl lub telefonicznie pod nr tel. 44 685 89 78. Podczas spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański przedsiębiorcy szkolenie polski ład
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE