Półki z metalu do szaf biurowych i nie tylko

Półki z metalu do szaf biurowych i nie tylko

Każdy, kto chciałby wprowadzić ład i porządek w dokumentach, kartotekach, danych osobowych itp. zapewne zastanawiał się nad zakupem szafy metalowej, zapewniającej bezpieczeństwo wszystkim tym mniej lub bardziej ważnym dokumentom. Biorąc pod uwagę RODO, tym bardziej należy dbać, by wszystko co zawiera wrażliwe dane osobowe było pilnie strzeżone.

Szafy biurowe nie tylko w biurze

Ciekawy, industrialny i nowoczesny design sprawdzają się nie tylko w gabinetach medycznych, przychodniach, biurowcach, szkołach, pomieszczeniach socjalnych itp. choć to tam spotyka się je najczęściej. Podyktowane jest to funkcjonalnością tego typu mebli. Zbudowane są ze stali odpowiedniej grubości, malowanej zazwyczaj proszkowo na różne kolory, by nie kojarzyły się tylko z surowym charakterem.

Wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia, pęknięcia, zarysowania a nawet działania ognia, nośność mebla, stosunkowo nieduży ciężar samej szafy, to niewątpliwe zalety szaf metalowych. Jako, że wyposażone są przeważnie w półki z metalu zwiększa to ich solidność. Takie półki, które zostaną właściwie dobrane do mebla, nie mają prawa się poluzować, a dodatkowo opcja zakupu dowolnej ilości półek i montażu na różnych wysokościach daje możliwość doskonałej organizacji wnętrza szafy.

Jednak meble metalowe znajdują coraz szersze zastosowanie w gospodarstwach domowych, nie tylko ukryte w piwnicy, garażu czy spiżarni. Dziś spotkać je można również w salonach i pokojach dziecięcych, wszystko zależy od koncepcji wystroju wnętrz, ponieważ szafy metalowe to nieodzowny element designu nowoczesnego i industrialnego.

Półki z metalu

Są konieczne w wyposażeniu szafy metalowej, niezależnie czy przechowywane będą w niej dokumenty, artykuły biurowe, narzędzia, rzeczy osobiste i odzież robocza czy coś jeszcze innego. Półki z metalu muszą być wykonane z odpowiedniej grubości stali i dopasowane do konkretnej szafy. Ich ilość zależy już od klienta, jednak warto kupić też dodatkowe, zapasowe półki, żeby można było dowolnie zmieniać koncepcję i ułożenie, zależnie od potrzeb.

Półki z metalu od Lobby Sklep to produkty wysokiej jakości. Są dokładnie opisane, żadnej wątpliwości nie budzą wymiary półek ani gdzie mogą być zamontowane. Najlepsi polscy producenci dają gwarancję na swoje meble, o ile użytkowane będą zgodnie z przeznaczeniem. Atrakcyjna cena to także niewątpliwy atut, szczególnie biorąc pod uwagę jej stosunek do jakości.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE