Policjanci z Radomska wspierają 10-letnią Amelkę

Fot. KPP Radomsko

Radomszczańscy policjanci przyłączyli się do akcji pomocy dla Amelki, która zmaga się z guzem mózgu. Walka jest zacięta, a każda złotówka będzie zwiększeniem szansy na leczenie dziewczynki. Wyzwanie w tej walce podjęli też mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

- Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy pomocy dla 10-letniej Amelki, uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku. Do niedawna życie dziewczynki nie różniło się niczym od jej rówieśników. Niestety dziecięce plany, radość życia i marzenia pokrzyżowała diagnoza o guzie mózgu. Pragniemy wesprzeć najbliższych Amelki w tej trudnej walce w każdy możliwy sposób. Służymy, pomagamy i chronimy to słowa, które są wpisane w nasz zawód, a tym samym zobowiązują do niesienia pomocy każdemu, kto tylko jej potrzebuje. Takie wyzwanie podjęliśmy dla ratowania zdrowia jednej z młodszych mieszkanek naszego miasta - dzielnej Amelki – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Zbiórka pieniędzy na leczenie Amelki prowadzona jest NA STRONIE.

- Niech każda złotówka pomoże walecznej dziewczynce. Amelce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a najbliższej rodzinie równie szybkiego sukcesu w uzbieraniu funduszy i skutecznego leczenia młodej wojowniczki – mówi Agnieszka Kropisz.

 

Więcej o:
radomsko amelka choroba guz mózgu pomoc wsparcie policja radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE