Radomsko, Łódzkie -2.3o Piątek, 24 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Policjanci o bezpieczeństwie w MDK

Miasto
Monika Wróbel-Wnuk

W Miejskim Domu Kultury w ferie nie można się nudzić. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Trwają półkolonie. Można wziąć udział w zajęciach tanecznych, filmowych, robotycznych czy plastycznych. Na początek jednak z uczestnikami spotkali się policjanci, którzy opowiedzieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie ferii.

Nie na wszystkich zajęciach jest komplet. Jest jeszcze kilka miejsc na wycieczkę do Candy Parku, która odbędzie się 23 stycznia. Mogą wziąć w niej udział dzieci w wieku 6 - 10 lat. Koszt - 25 zł od osoby. Zapisy w Dziale Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez, tel. 501 019 312. Babcie i dziadków z wnukami MDK zaprasza z kolei na warsztaty z Jagodową Babeczką. Znana blogerka spotka się z radomszczanami w piątek 24 stycznia od godz. 16.00. Karty uczestnictwa można wypełniać również w DUFiOI.

W najbliższy weekend zaplanowano koncerty. W sobotę o godz. 18.00 w  sali kameralnej „T.ETNO” czyli multiinstrumentalista Tomek Drozdek i przyjaciele. A dzień później częstochowski zespół „Jedynka pod prądem”, który tworzą uczniowie szkoły podstawowej. Początek o godz. 17.00 w sali widowiskowej. Wstęp na oba koncerty jest bezpłatny. Poza tym codziennie o godz.10.30 Bajkowe Poranki Filmowe.

Współorganizatorem ferii jest Urząd Miasta Radomska.

komentarze