„T. ETNO - instrumenty świata” w MDK Radomsko

Dzieci i młodzież Miejski Dom Kultury w Radomsku, zachęca do muzykowania z Tomaszem Drozdkiem na nietypowych instrumentach muzycznych.

Już 16 i 17 stycznia w godz. 15.00 – 17.00 dla dzieci w wieku 7 – 11 lat oraz w godz. 17.30 – 19.30 dla młodzieży w wieku 12-16 lat odbędą się autorskie warsztaty muzyczne T.ETNO – instrumenty świata prowadzone przez Tomasza Drozdka.

Uczestnicy warsztatów poznają nietypowe instrumenty świata, tworzyć będą własne recyklingowe instrumenty oraz wspólnie muzykować.

Opłata za udział w warsztatach – 15 zł. Zapisy w MDK: 501 019 312.

Natomiast 18 stycznia, zaplanowano koncert. T.ETNO koncert solo, w swoim solowym przedsięwzięciu muzycznym Tomasz Drozdek łączy brzmienia nietypowych instrumentów z całego świata z elektroniką oraz techniką loopingu (zapętlania dźwięków); muzyk na oczach (i uszach) widzów tworzy sam złożone formy muzyczne, brzmiące momentami tak, jakby gra cały zespół. Koncert okraszony jest też etnicznymi pieśniami z różnych stron świata. Jednym z elementów tego wydarzenia jest także opowiadanie o historii wybranych instrumentów (tak, można podczas koncertu zadawać pytania). Początek o 18.00.

Więcej o:
t. etno tomasz drozdek mdk radomsko warsztaty mdk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE