Podczas I Radomszczańskiego Zlotu Motocyklowego zebrano 9264,03 zł dla Kacpra Pluty

Podczas I Radomszczańskiego Zlotu Motocyklowego zebrano 9264,03 zł dla Kacpra Pluty Fot. M. Patalan

Podczas I Radomszczańskiego Zlotu Motocyklowego udało się zebrać ponad 9 tys. złotych na zakup protezy dla poszkodowanego w wypadku strażaka-ochotnika, Kacpra Pluty. Wydarzenie zorganizowało stowarzyszenie motocyklowe Czarny Radomsko, natomiast zbiórką pieniędzy zajął się Wspólny Samorząd.

W sierpniu 2020 r. Kacper Pluta doznał poważnego wypadku podczas jazdy na motocyklu, w wyniku którego stracił prawą stopę. Od kilku miesięcy zbiera pieniądze na nowoczesną protezę, która pozwoli mu na powrót do pełnej sprawności. Zbiórkę prowadzono również podczas I Radomszczańskiego Zlotu Motocyklowego w Zakrzówku Szlacheckim.

Czytaj także: Kacper Pluta - strażak-ochotnik, potrzebuje pomocy w zakupie protezy

- Dziękuję z całego serca. Jestem bardzo szczęśliwa, że dar Waszych serc przybliżył zdecydowanie czas zaprotezowania mojego syna Kacpra. Bardzo Was Wszystkich Kocham jak mama kochająca swoje dziecko - mówi Kamila Pluta, mama Kacpra.

Zobacz również: Motocykliści z całej Polski przyjechali do Zakrzówka Szlacheckiego

Zbiórkę organizuje Fundacja Moc Pomocy, a wpłat dokonywać można na numer konta 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem „Kacper Pluta”. Fundacja prowadzi także licytacje na rzecz Kacpra w grupie na Facebooku Licytacje Pełne Mocy. Wszystkie szczegóły odnaleźć można natomiast na facebookowym profilu Po MOC dla Kacpra Pluta.

Więcej o:
kacper pluta pomoc strażak osp bogwidzowy straż pożarna pożarnictwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE