Kacper Pluta - strażak-ochotnik, potrzebuje pomocy w zakupie protezy

Kacper Pluta - strażak-ochotnik, potrzebuje pomocy w zakupie protezy

Kacper Pluta ma dopiero 20 lat, a od pięciu jest ochotnikiem w OSP Bogwidzowy. W przyszłości chciał zostać strażakiem, ale jego plany pokrzyżował wypadek z sierpnia, w wyniku którego utracił prawą stopę. Chłopak nie zamierza się jednak poddawać – Kacper rozpoczął właśnie zbiórkę pieniędzy na zakup nowoczesnej protezy, dzięki której będzie mógł wrócić do pełnej sprawności. I prosi ludzi dobrej woli o wsparcie.

Proteza to obecnie jego jedyna szansa na powrót do normalnego życia. Dzięki niej będzie mógł również zostać zawodowym strażakiem, o czym marzył od wielu lat.

- Kacper ma w życiu cel, ma misję, potrzebuje tylko dobrych ludzi, którzy wesprą go w zakupie protezy. Ten młody chłopak jeszcze wiele może zrobić dla innych – czytamy w opisie zbiórki.

Zbiórkę organizuje Fundacja Moc Pomocy, a wpłat dokonywać można na numer konta 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem „Kacper Pluta”. Fundacja prowadzi także licytacje na rzecz Kacpra w grupie na Facebooku Licytacje Pełne Mocy. Wszystkie szczegóły odnaleźć można natomiast na facebookowym profilu Po MOC dla Kacpra Pluta.

Więcej o:
kacper pluta pomoc strażak osp bogwidzowy straż pożarna pożarnictwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE