Motocykliści z całej Polski przyjechali do Zakrzówka Szlacheckiego

Fot. W. Bojdo

W Zakrzówku Szlacheckim w gminie Ładzice trwa I Radomszczański Zlot Motocyklowy. W imprezie zorganizowanej przez stowarzyszenie „Czarny Radomsko” bierze udział ok. 150 motocyklistów z całego kraju.

I Radomszczański Zlot Motocyklowy to przede wszystkim okazja do integracji. Ale nie tylko.

- Przygotowaliśmy koncerty 4 zespołów, konkursy z nagrodami a także pokazy ratownictwa medycznego. Nie brakuje też stoisk gastronomicznych – wymienia Dorota Fornalska ze stowarzyszenia „Czarny Radomsko”.

- „Czarny Radomsko” to nasz zaprzyjaźniony klub. Przyjechaliśmy z bardzo daleka. Pokonaliśmy prawie 380 kilometrów. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasi przyjaciele nas zaprosili na zlot. Jest to naprawdę wspaniała impreza. Polecam ją wszystkim motocyklistom i nie tylko. Panuje tu rodzinna atmosfera i to jest to co nas łączy – mówi Adam Solecki z klubu „Moto Lisy” z Lisnowa.

Czytaj też: Motocyklowy zlot nad Zalewem w Zakrzówku Szlacheckim

I Radomszczański Zlot Motocyklowy potrwa do niedzieli. Podczas imprezy prowadzona jest zbiórka na leczenie i rehabilitację Kacpra Pluty. Zbiórkę – kiermasz ciast oraz innych potraw organizuje m.in. stowarzyszenie „Wspólny Samorząd”.

Patronat nad wydarzeniem objął portal Radomsko24.pl

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
powiat radomszczański zakrzówek szlachecki radomszczański zlot motocyklowy czarny radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE