Radomsko, Łódzkie 0.1o środa, 29 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Początek zmian w NTL Radomsko. Z anteny znika Ireneusz Staszczyk

Miasto
Monika Wróbel-Wnuk

NTL Radomsko kończy współpracę z Ireneuszem Staszczykiem. Dziennikarz nie będzie już prowadził „Rozmowy Dnia” emitowanej od poniedziałku do piątku, na antenie tej stacji tuż przed godziną 20. Taką informację podała Gazeta Radomszczańska.

W rozmowie z tygodnikiem, Daniel Łuszczyn dyrektor NTL Radomsko potwierdza, że stacja zakończyła współpracę z Ireneuszem Staszczykiem. Nowych odcinków z nim już nie będzie. Program z ramówki NTL nie znika. Jak zapowiada dyrektor Łuszczyn, poprowadzi go ktoś inny. Nie zdradza jednak kto to będzie. Ostatnia „Rozmowa Dnia” z udziałem Irka Staszczyka wyemitowana będzie w poniedziałek 4 listopada.

Przeczytaj: NTL Radomsko sprzedana. Nowym właścicielem Michał Winnicki Entertainment

Z kolei jak informuje branżowy serwis wirtualnemedia.pl, jak na razie nie zmieni się nazwa NTL Radomsko, ale nie jest to wykluczone w przyszłości.

 - Kanał NTL dopiero niedawno dołączył do mojej grupy kapitałowej. Jeszcze za wcześnie by mówić o zmianie nazwy, ale obecna NTL Radomsko widzom ze Szczecina czy Gdańska nie mówi nic, a to przecież jest już kanał ogólnopolski. Przeprowadzamy obecnie ogromną restrukturyzację tego kanału i spółki będącej jej nadawcą. Budujemy NTL od nowa i po zakończeniu tego etapu transformacji przykleimy nalepkę z nowym logo - zdradza Michał Winnicki, właściciel NTL w rozmowie z serwisem.

Średni rynkowy udział  NTL w rynku telewizyjnym w pierwszym półroczu 2019 roku wyniósł 0,019 proc.

komentarze