Piotrków Tryb.: ul. Wojska Polskiego w remoncie. Zakończenie prac późną jesienią

Piotrków Tryb.: ul. Wojska Polskiego w remoncie. Zakończenie prac późną jesienią Fot. UM Piotrków Tryb.

Trwa drugi etap modernizacji ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Prace prowadzone są na fragmencie od ul. Polnej do Al. Armii Krajowej.

Na remontowanej obecnie części trwają ostatnie prace instalacyjne. W tym tygodniu w rejonie Al. Armii Krajowej planowane jest ułożenie nowej komory wodociągowej.

- Po zakończeniu tych robót zostanie nam tylko część energetyczna i drogowa – mówią pracownicy Biura Inwestycji i Remontów zaznaczając, że równolegle z pracami instalacyjnymi układano już krawężniki, które ustawiono po obu stronach jezdni do ul. Przeskok.

- W najbliższych dniach układana będzie kostka betonowa na chodnikach. Inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem – zapewniają.

Pierwszy etap przebudowy ul. Wojska Polskiego zakończył się na początku lipca. Otwarty został fragment, od wiaduktu PKP do nowo wybudowanego ronda przy skrzyżowaniu ul. Polnej oraz „starej” Łódzkiej. Tymi drogami poprowadzony jest objazd samochodów osobowych, ale także autobusów MZK.

Na czas prowadzonej inwestycji wprowadzono całkowity zakaz parkowania na ul. Polnej oraz „starej” Łódzkiej. Prosimy o stosowanie się od oznakowania.

Modernizacja fragmentu ul. Wojska Polskiego, od ul. Polnej do Al. Armii Krajowej ma zakończyć się późną jesienią.

(info: UM Piotrków Tryb.)

Więcej o:
piotrków trybunalski ulica wojska polskiego remont przebudowa inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE