Piotrków Tryb.: Bloki TBS rosną na osiedlu 800-lecia

Piotrków Tryb.: Bloki TBS rosną na osiedlu 800-lecia Fot. UM Piotrków Tryb.

56 rodzin zamieszka w nowych blokach Towarzystwa Budownictwa Społecznego, które powstają na osiedlu 800-lecia. Wszystkie lokale są już zarezerwowane.

Mieszkania budowane na osiedlu 800-lecia cieszą się niezmiennym zainteresowaniem mieszkańców. Powstają tu mieszkania budowane nie tylko przez prywatnych deweloperów, ale także przez miasto.

Są to kolejne bloki, jakie przy ulicy Broniewskiego, stawiamy w formule TBS.  W 2017 roku w dwóch blokach zamieszkało 67 rodzin. W ubiegłym roku rozpoczęła się budowa następnych dwóch budynków, w których łącznie znajdzie się 56 lokali.

- Nabór na mieszkania został już zakończony, a wszystkie lokale są już zarezerwowane – mówi Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Tymczasem budowa bloków przebiega zgodnie z planem, a nowe budynki zyskują już ostateczny kształt. Piętra i dach są gotowe. Aktualnie trwają prace przy elewacji.

W blokach znajdą się jedno-, dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 36 do 72 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania zostaną kompleksowo wyposażone i będą oddawane najemcom w standardzie „pod klucz”. Z przyszłymi najemcami ustalone zostaną szczegóły dotyczące m.in. doboru płytek oraz paneli.

Klucze nowym lokatorom mają zostać przekazane jesienią tego roku.

(info: UM Piotrków Tryb.)

Więcej o:
piotrków trybunalski tbs piotrków nowe bloki osiedle 800-lecia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE