Piknik z Czyściochami w Publicznym Przedszkolu nr 10 w Radomsku

20 czerwca 2024 w Publicznym Przedszkolu nr 10 odbyła się „Czyściochowa Akademia" firmy Rossmann.

Publiczne Przedszkole nr 10 w Radomsku było dzisiaj swoistą areną dobrej zabawy, a wszystko za sprawą tego, że do przedszkola zawitała „Czyściochowa Akademia” firmy Rossmann. Dzieci mogły liczyć na masę dobrej zabawy, a co najważniejsze utrwalić swoją wiedzę w kontekście nawyków higienicznych.

– Dzisiaj jesteśmy na Pikniku z Czyściochami, organizowanym przez firmę Rossmann, a dokładnie jest to Akademia Czyściochowa. W tym roku organizowaliśmy program edukacyjny, właśnie tejże firmy, którego główny nacisk nastawiony był, na wdrażanie dobrych nawyków higienicznych – mówi Aleksandra Kuc, nauczyciel w Publicznym Przedszkolu nr 10 w Radomsku.

I tak, na placu przy Publicznym Przedszkolu nr 10 w Radomsku, do dyspozycji dzieci były dmuchańce i basen z kulkami. Dzieci mogły zrobić sobie fryzurę z brokatem czy pomalować buzię. Były również różnego rodzaju warsztaty kreatywne, na których dzieci wykonywały własnoręcznie zrobione kapelusze, czy breloki. Były również warsztaty sensoryczne. Przygotowano również różnego rodzaju gry, zabawy, konkursy, a także występ magika.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko piknik edukacja rossmann PP nr 10
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE