Piknik Kolorami Miasta w parku Solidarności

Piknik Kolorami Miasta w parku Solidarności

W parku Solidarności trwa piknik „Kolorami Miasta” – impreza zorganizowana została w ramach 4. edycji Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego. To również Święto Chorągwi Łódzkiego ZHP.

W parku Solidarności w Radomsku przygotowano szereg atrakcji. Na dzieci czekają między innymi dmuchańce, atrakcje team-buildingowe, trampoliny, tańce animacyjne oraz konkursy z nagrodami.

Ciekawym elementem pikniku jest inscenizacja dawnej wioski słowiańskiej - Słowiański Ród Dębowego Liścia. To okazja do zobaczenia, jak wyglądało codzienne życie dawnych Słowian. Można spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, założyć zbroję rycerską, a nawet stoczyć pojedynek na miecze.

Na scenie wystąpił już zespół „She Only Lies”. Wysłuchać będzie można jeszcze zespołów: „Wołosatki”,  „Na kwintę”, „Dom o zielonych progach” i na zakończenie „Perły i łotry”.

Podczas pikniku „Kolorami Miasta” odbywa się też Święto Chorągwi Łódzkiego ZHP, którego obchody zostały wczoraj zainaugurowane.

Film i zdjęcia to obejrzenia: Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP „Barwy Przeszłości” rozpoczęte

Do miasta zjechało 1700 harcerzy z całego województwa. Do południa druhowie uczestniczyli w grach terenowych oraz zwiedzali Muzeum Regionalne.

Więcej o:
piknik kolorami miasta radomsko piknik radomsko budżet obywatelski radomsko 4 edycja budżetu obywatelskiego w radomsku święto chorągwi łódzkiego zhp harcerze radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE