Święto Chorągwi Łódzkiej: Patrole harcerskie na ulicach Radomska

Święto Chorągwi Łódzkiej: Patrole harcerskie na ulicach Radomska Fot. ZHP

Od sobotniego poranka (21 września) na ulicach Radomska można spotkać harcerzy z całego województwa łódzkiego. Trwa Święto Chorągwi Łódzkiej ph. „Barwy Przeszłości”.

W piątkowy wieczór prezydent Radomska, Jarosław Ferenc przekazał harcerzom symboliczny klucz do miasta. Do naszego miasta przyjechało 1700 harcerzy z całego województwa.

W sobotę patrole harcerskie wyruszyły na ulice Radomska, aby wykonywać przydzielone zadania. Ponadto, poznają historię naszego miasta. Harcerze z łódzkiego mają tez okazję zwiedzić Muzeum Regionalne w Radomsku. Tam znajduje się namiot z escape roomem. Druhny i druhowie wezmą także udział w pikniku w parku Solidarności „Kolorami miasta”.

A w niedzielę 22 września, w godz. 10.00–11.00 odprawiona zostanie msza święta, a w godz. 11.30–13.30 na boisku przy ul. Kościuszki przewidziany jest apel kończący całą imprezę. w tym czasie kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Więcej o:
zhp hufiec radomsko święto chorągwi łódzkiej w radomsku zhp radomsko harcerwsto radomsko święto harcerzy fireshow radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE