Pieszy rajd podsumowany

Pieszy rajd podsumowany Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Gratulacje, wspomnienia ze szlaku i pamiątkowe nagrody – tak wyglądał finał indywidualnego Rajdu Pieszego Szlakiem Partyzanckim, na który z okazji Święta Niepodległości zaprosili wszystkich miłośników turystyki pracownicy Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Rajd odbywał się w połowie listopada. Wydarzenie miało charakter otwarty, a uczestnicy sami wyznaczali sobie tempo i termin przejścia trasy, przebiegającej przez miejsca związane z wojenną historią naszego powiatu. Partnerem wydarzenia jest Xtreme Fitness Radomsko.

Zadaniem uczestników było zdobycie 20 punktów kontrolnych wyznaczonych na szlaku, zlokalizowanie ich za pomocą zdjęć lub pkt GPS i wykonanie sobie pamiątkowego zdjęcia z flagą. Warunkiem wzięcia udziału w rajdzie było zamieszczenie zdjęcia na portalu ERA Travel (jako post w zabawie). Całość szlaku należało pokonać w okresie od 11 do 14 listopada.

W czwartek, 24. listopada przyszedł czas na podsumowanie imprezy i wręczenie nagród jej zwycięzcom. I miejsce zajął Paweł Dudek, II m. - Artur Szponder, III m. - Ewa Wandzel, IV m. Michał Kołowrotkiewicz, Piotr Szymczak, Łukasz Nowak, Michał Kołodziejski.

- Cieszę się, że skorzystaliście Państwo z naszej propozycji i zechcieliście pokonać ten liczący ponad 50 kilometrów odcinek szlaku, a przy okazji poznać historię naszego powiatu - mówiła Starosta Beata Pokora, gratulując wszystkim uczestnikom rajdu wytrwałości podczas pieszych wędrówek.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko pieszy rajd podsumowanie święto niepodległości
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE