Od dziś Urząd Miasta w Radomsku pracuje na dwie zmiany

Od dziś Urząd Miasta w Radomsku pracuje na dwie zmiany

W związku z zagrożeniem epidemicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV2, od 6 kwietnia Urząd Miasta w Radomsku będzie pracował w systemie zmianowym. Wszystkie sprawy mieszkańców będą realizowane bez zmian. Urząd wydłużył też godziny pracy.

Oznacza to, że urząd będzie czynny od godz. 7.30 do godz. 17.00.

Pierwsza zmiana będzie trwała od 7.30 do 12.00, a druga od 12.30 do 17.00.

Natomiast od godz. 12.00 do 12.30 będzie odbywać się dezynfekcja i wietrzenie pomieszczeń. W tym czasie urząd będzie nieczynny.

Urzędnicy zalecają załatwianie wszelkich formalności za pomocą telefonów, platformy e-PUAP i poczty elektronicznej um@radomsko.pl

Jeśli załatwienie spraw urzędowych nie jest możliwe w powyższy sposób, wszelkie dokumenty będzie można składać w Punkcie Obsługi Interesanta znajdującym się przy głównym wejściu do urzędu miasta.

Dodatkowo przy wejściu do budynku ustawiona jest specjalna skrzynka podawcza. Do budynku jednorazowo mogą wejść dwie osoby. Wejście od strony Sądu Rejonowego i winda są zamknięte.

We wtorki do odwołania prezydenci nie będą przyjmować interesantów. Można się kontaktować telefonicznie – 44 685 45 10. Również do odwołania zawieszono wszystkie dyżury radnych w urzędzie miasta.

Punkt MPK oraz kasa w Urzędzie Miasta będą nieczynne.

Klienci USC będą mogli składać dokumenty jedynie za pomocą skrzynki znajdującej się w holu, natomiast sprawy najpilniejsze czyli bieżąca rejestracja urodzeń, małżeństw i zgonów będzie można załatwić dzwoniąc pod numer 44 685-45-52 lub mailowo usc@radomsko.pl.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko koronawirus dwie zmiany obsługa interesantów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE