Najsmaczniejsze mazurki w Łódzkiem. Weź udział w wielkanocnym konkursie Urzędu Marszałkowskiego

Najsmaczniejsze mazurki w Łódzkiem. Weź udział w wielkanocnym konkursie Urzędu Marszałkowskiego Fot. Urząd Marszałkowski w Łodzi

Z migdałami, makiem, pomarańczowy czy różany - mazurek, to tradycyjne ciasto na Wielkanoc. Mieszkańców województwa łódzkiego, którzy są przekonani, że potrafią zrobić ten najsmaczniejszy, Urząd Marszałkowski w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie kulinarnym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy konkursu, który potrwa do 15 marca, do godziny 12.00, powinni zacząć od wykonania mazurka wielkanocnego. Gotowe ciasto należy sfotografować, a zdjęcie przesłać do nas razem z przepisem i sposobem wykonania. Sfotografować należy również produkty lokalne i tradycyjne użyte do wypieku.

Najładniejsze, najciekawsze i najbardziej „lokalne” wypieki zostaną nagrodzone.

Konkurs na „Tradycyjny Mazurek Wielkanocny” przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Celem zabawy jest zachęcanie do wykorzystywania przy robieniu wypieków nie tylko wielkanocnych, produktów tradycyjnych i lokalnych, pochodzących z województwa łódzkiego.

Informacje dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-na-tradycyjny-mazurek-wielkanocny

Więcej o:
województwo łódzkie urząd marszałkowski w łodzi konkurs kulinarny mazurki konkurs wielkanocny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE