Mobilna pracownia mammograficzna zawita do Masłowic

 Mobilna pracownia mammograficzna zawita do Masłowic

LUX MED po raz kolejny zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Tym razem mobilna pracownia zawita do Masłowic.

Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ.

Czy urodziłaś się w latach 1950 - 1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku.

W badaniu mogą wziąć udział panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone w powodu raka piersi a także:

- nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy;

- lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Mobilna pracownie mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na panie w miejscowości Masłowice 21 października 2019 roku w godzinach od 8.00 do 12.00 przy Gminnym Ośrodku Zdrowia, Masłowice 38.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/FORMULARZ

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.

Więcej o:
badanie mammograficzne mobilna pracownia mammograficzna masłowice profilaktyka raka piersi
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE