Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Radomsku

W dniach 19 - 20 czerwca do Radomska zawitają piłkarze amatorzy z Rosji, Czech, Braniewa, Gdańska, Nidzicy, Bydgoszczy i Tczewa, a także żeńska drużyna z Katowic. Wtedy to na stadionie przy... ››

W dniach 19 - 20 czerwca do Radomska zawitają piłkarze amatorzy z Rosji, Czech, Braniewa, Gdańska, Nidzicy, Bydgoszczy i Tczewa, a także żeńska drużyna z Katowic. Wtedy to na stadionie przy ulicy Brzeźnickiej odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko.

 

Turniej rozpocznie się w sobotę 19 czerwca o godz. 9.30 i potrwa do ok. 18.00, w niedzielę mecze rozgrywane będą w godzinach 9.00 - 14.00. Wstęp na stadion jest bezpłatny.

 

- Turniej jest organizowany już po raz trzeci, drugi raz pod patronatem Prezydenta Miasta Radomsko. Cieszy się on coraz większym zainteresowaniem wśród piłkarzy amatorów, dlatego mam nadzieję, że na stałe wpisze się do kalendarza imprez sportowych w Radomsku. - mówi Radosław Pawelec, organizator imprezy.

 

Pierwszy turniej również odbył się na stadionie przy ul. Brzeźnickiej i wzięło w nim udział 6 drużyn - Zacisze Braniewo i 5 zespołów z Radomska. Zeszłoroczny turniej ściągnął natomiast do Radomska piłkarzy z Kaliningradu, Elbląga, Braniewa i Radomska, a mecze rozgrywano na Orliku.

Więcej o:
piłka nożna turniej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE